LUDWIN 1G
TEL. 600 812 077

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY W JUMBO

Drogi kliencie ze względów ekonomicznych i ekologicznych oznaką otwartego placu jest nadmuchana zjeżdżalnia, resztę sprzętu pompujemy jak jesteś na placu.Gdy jesteś na placu a nas nie ma zadzwoń dzwonkiem a przyjdziemy. Nadmuchanie sprzętu zajmuje zaledwie parę minut 

HAPPY HOURS

Oferta HAPPY HOUR  20% i HAPPY HOUR 2 + 1 przygotowana dla osób, które chciały by skorzystać z Placu rozrywki JUMBO w super promocyjnych cenach. Skorzystaj z promocyjnych godzin.      

REZERWACJE

Planujesz pobyt w naszym Placu rozrywki upewnij się, że skorzystasz w zaplanowanym czasie, zarezerwuj swoją wizytę lub planujesz wypożyczyć dmuchańce na imprezę u siebie :                                
 Zadzwoń pod nr 600 - 812-077

PRZYJĘCIA

Szanowni Państwo,
przygotowaliśmy dla Państwa ofertę organizacji przyjęć urodzinowych, imieninowych itp. Przyjęcie zorganizowane w naszym parku rozrywki  w Ludwinie będzie niezapomnianym przeżyciem dla waszej pociechy i jej gości. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne karnety wstępu.

Skorzystaj z naszego placu 6 razy, a 7 wejście otrzymasz gratis.
Karty podarunkowe;
1. godzinny pobyt na placu -30 zł
2. dwugodzinny pobyt na placu - 50 zł
3. całodniowy pobyt na placu -60 zł

Żyroskop

Poczujesz jak wokół wiruje świat, a ty wraz z nim. Żyroskop to konstrukcja z fotelami pomiędzy obręczami, jest jak urządzenie wykorzystywane przez pilotów i kosmonatów do treningów.  Podczas symulacji lotu można uzyskać przeciążenie sięgające nawet do 3G. 
Z żyroskopu mogą korzystać wszystkie zdowe osoby!!!

oferta Placu Rozrywki JUMBO

Zapoznaj sie z naszą ofertą i atrakcjami placu.

Oferta podstawowa

EuroBunggy
Trampoliny
Tor przeszkód.
Zjeżdżalnia dmuchana
Zamki do skakania
Byk dmuchany
Żyroskop
Wata cukrowa ,popcorn
Lody
i inne atrakcje

Wynajem sprzętu

Potrzebujesz wynająć dmuchańca na imprezę , zadzwoń. Wynajem całego  lub części naszego placu rozrywki. Jesteśmy mobilni !!! 
Działamy przedewszystkim na terenie Lublina i Łęcznej ale jesteśmy gotowi obsłuzyć imprezy w całej Polsce . Koszt wynajmu i obsługi określamy indywidualnie, zadzwoń i zapytaj o ofretę.

Promocje

1. Od 1.08.2023 do 6.08.2023 dla każdego kto nas odwiedzi i wykupi godzinny lub całodniowy pobyt na placu mamy popcorn gratis
2. Od 7.08.2023 do 13.08.2023 dla każdego kto nas odwiedzi i wykupi godzinny lub całodniowy pobyt na placu mamy watę cukrową gratis .
3. Od 14.08.2023 do 20.08.2023 dla każdego kto nas odwiedzi i wykupi godzinny lub całodniowy pobyt na placu mamy loda gratis .
4. Od 21.08.2023 do 27.08.2023 dla każdego kto nas odwiedzi i wykupi godzinny pobyt na placu przedłużamy pobyt o pół godziny

PLAC ROZRYWKI JUMBO

FOTOBUDKA

Czy chcesz sprawić, aby twoje wydarzenie było niezapomniane? A może szukasz pomysłu na rozruszanie atmosfery i wzbudzenie uśmiechów na twarzach swoich gości? Jeśli tak, to wynajęcie photobooth na twoje wydarzenie może okazać się idealnym rozwiązaniem! Photobooth to miejsce, gdzie goście mogą uwiecznić swoje najlepsze chwile, robiąc zabawne i kreatywne zdjęcia. Dzięki różnorodnym rekwizytom i możliwości dostosowania tła, każdy może stworzyć unikalne i niepowtarzalne zdjęcia, które będą długo wspominane. Najlepsze fotobudki oferują nie tylko możliwość natychmiastowego wydruku zdjęć, ale także funkcje takie jak udostępnianie zdjęć w mediach społecznościowych, tworzenie GIF-ów czy zdalne sterowanie przez tablet. To zapewnia dodatkową rozrywkę dla Twoich gości i sprawia, że ​twój event staje się prawdziwie niezapomniany. Nie ważne, czy organizujesz wesele, urodziny czy firmową imprezę, wynajęcie photobooth to strzał w dziesiątkę! Zaskocz swoich gości, dodaj niepowtarzalny element zabawy i spowoduj, że będą rozmawiać o Twoim wydarzeniu jeszcze długo po jego zakończeniu. Fotobudka to pewny sposób na przełamanie lodów, tworzenie niezapomnianych wspomnień i przede wszystkim - wywołanie uśmiechu na twarzach gości.

GALERIA PLACU JUMBO

Poznaj nasz Plac Rozrywki

dodatkowe atrakcje 

Plac rozrywki Jumbo oferuje szereg dodatkowych atrakcji.

przyjęcia urodzinowe i okolicznościowe

Zorganizuj dla swojego dziecka niezapomniane przyjęcie na placu rozrywki.

malowanie twarzy i animacje

Oferujemy atrakcje w postaci malowania twarzy, gier i animacji z udziałem animatora.

bańki mydlane

Oferujemy wytwornicę bańiek mydlanych oraz ręczne wykonywanie baniek mydlanych przez dzieci.